Dni Otwarte Funduszy Europejskich

W piątek (25.09) o godzinie 14:45 zapraszamy do uczestnictwa w naszym warsztacie on-line w ramach @Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Akcję organizuje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z Urzędami Marszałkowskimi z całej Polski.

Inicjatywa trwa już od siedmiu lat, a tegoroczna edycja jest wyjątkowa, bo w całości odbywa się on-line. Link do wydarzenia znajdziecie na stronie dniotwarte.eu w dzień wydarzenia!

Biorąc udział w warsztacie dowiesz się o zastosowaniu Viofor S-PRO w bólach kręgosłupa, problemach stomatologicznych oraz osteoporozie. Dla osób dbających o młody wygląd zaprezentujemy zabieg fotoodmładzania i fotoregeneracji skóry z użyciem LEDTherapy. Po części praktycznej zapraszamy do Instytutu Tele-Radiotechnicznego: Sieć Badawcza Łukasiewicz, gdzie były prowadzone prace badawcze nad projektem Viofor S-PRO.

Viofor S-PRO to wielofunkcyjny system do terapii i rehabilitacji fizykalnej polem magnetycznym i energią światła, wykorzystujący zaawansowane technologie ICT. Technologia ta umożliwia pacjentom korzystanie ze skomplikowanej rehabilitacji w swoich domach z pomocą operatora, który zdalnie steruje służącymi do niej urządzeniami. Projekt został wieloktrotnie doceniony, między innymi zdobył wyróżnienie Polskiego Produktu Przyszłości oraz był prezentowany na Polskiej Wystawie Gospodarczej

Do zobaczenia!