Spotkajmy się na Go Active Show – największych targach sportowych w Polsce.

Go Active Show to największe w Polsce targi sportowe, które w tym roku odbędą się 24-26 maja. Impreza co roku przyciąga dziesiątki tysięcy miłośników aktywnego i zdrowego stylu życia. Na uczestników targów czekają intensywne treningi oraz cenne wydarzenia i wykłady prowadzone przez takie gwiazdy sportu jak: Ewa Chodakowska, Agnieszka Radwańska, Otylia Jędrzejczak czy Kamil Stoch.

Zapraszamy do przestrzeni dedykowanej rehabilitacji i fizykoterapii, gdzie będziecie mogli skorzystacie z darmowych zabiegów systemem Viofor oraz konsultacji Doktor Jolanty Dudek. Nasi przedstawiciele wytłumaczą czym jest magnetostymulacja oraz magnetoterapia, ich wpływu na kondycje fizyczną, regenerację powysiłkową oraz leczenie urazów i kontuzji.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w panelu o skuteczności i korzyściach zastosowania impulsowego pola magnetycznego oraz światła w praktyczne klinicznej, leczeniu urazów i odnowie biologicznej, na podstawie 20 lat doświadczeń systemu Viofor. (niedziele 26 maja w godzinach 15:30-16:30)

Prelegent panelu – Doktor Jolanta Dudek – Doktor nauk o kulturze fizycznej, specjalności fizjoterapia. Wykładowca fizykoterapii w Zakładzie Medycyny Fizykalnej, Wydział Nauk o Zdrowiu n Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Do zobaczenia!

Go Active Show

24-26maja 2019

Hala E, Stoisko 27B

https://goactiveshow.pl/

Ptak Warsaw Expo
Aleja Katowicka 62
05 – 830 Nadarzyn