/Lista referencyjna
Lista referencyjna 2017-08-24T10:26:43+00:00

Lista referencyjna

Nasza lista referencyjna to lista różnego rodzaju placówek wyposażonych w nasz sprzęt Viofor JPS System. Listę podzieliliśmy na typy placówek.

Kliknij na typ placówki aby zobaczyć pełną listę placówek.

Co to oznacza?

Tak duża lista placówek medycznych to nie tylko nasz powód do dumy, ale również wyznacznik jakości i profesjonalizmu naszych produktów.

  • Centrum Rehabilitacji i Fizykoterapii Rawa Mazowiecka
  • Centrum Rehabilitacji SALVEO w Bytomiu
  • Centrum Rehabilitacji SZP ZOZ Oddział Urazowo-Ortopedyczny w Konstancinie
  • Centrum Rehabilitacyjne Gierałtowice
  • Centrum Rekreacji i Rehabilitacji BUSHIDO Rybnik
  • Europejska Klinika Rehabilitacji VICTORIA Sława
  • Gabinet Odnowy Biologicznej Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa
  • Gliwicki Ośrodek Adaptacyjno-Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Gliwice
  • Górnośląskie Centrum Medyczne im. Leszka Gieca
  • Krakowskie Centrum Rehabilitacji
  • NZOZ Centrum Rehabilitacji Medex w Paczkowie
  • NZOZ Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Stalowej Woli
  • Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny dla Dzieci Kamieniec
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Ośrodek Rehabilitacji Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży Czechowice Dziedzice
  • Ośrodek Rehabilitacyjno-Szkoleniowy w Michorzewie
  • Ośrodek Rehabilitacyjny Stwardnienia Rozsianego-Siemianowice Śląskie
  • Ośrodek Rehabitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci Niepełnosprawnych Rusinowice
  • Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Upośledzeniem Umysłowym. Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy Rzeszów
  • Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Zamość
  • Przychodnia Rehabilitacyjna SPZOZ Ruda Śląska
  • Samodzielny Ośrodek Rehabilitacyjno-Oświatowy dla Dzieci Niepełnosprawnych. Centrum Rozwoju Dziecka Katowice
  • Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej UNIMED Sp. z o.o.
  • SPZOZ Górnośląskie Centrum Rehablitacji „REPTY” Tarnowskie Góry
  • SPZOZ Ośrodek Rehabilitacyjny Suwałki
  • Szpital Rechabilitacyjno-Leczniczy dla Dzieci Kargowa Wojnowo
  • Wojewódzka Poradnia Rehabilitacji i Zaopatrzenia Ortopedycznego w Łodzi
  • Wojewódzki Ośrodek Rehabilitacji Kochcice
  • Zakład Opieki Zdrowotnej MSWi A w Łodzi
  • Zakład Rehabilitacyjno-Pielęgnacyjny Ostrowiec Świętokrzyski
  • DENTAL CARE Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Marta Sidorska Białystok
  • Gabinet Stomatologiczny w Lesznie
  • Gdański Uniwersytet Medyczny Katedra i Klinika Stomatologii Ogólnej
  • Katedra i Zakład Dysfunkcji Narządu Żucia ŚlAM w Zabrzu
  • NZOZ ORTO-DENT w Zawierciu
  • Oddział Stomatologii Wydziału Zabrzańskiego Śląskiej Akademii Medycznej, Klinika Chirurgii Szczękowej Zabrze
  • OMEDA Rehabilitacja Sp. z o.o. Białystok
  • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie – Zakład Propedeutyki i Fizykoterapii Stomatologicznej, Zakład Chirurgii Stomatologicznej
  • Prywatny Gabinet Stomatologiczny w Myszkowie
  • Prywatny Gabinet Stomatologiczny w Łęczycy
  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Zakład Stomatologii Ogólnej
  • Wojewódzkie Centrum Stomatologii w Warszawie
  • 20 Wojskowy Szpital – Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjny Krynica Zdrój
  • 21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny w Busku Zdroju
  • 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ w Ciechocinku
  • Dom Sanatoryjno Wypoczynkowy „Rzymianka” Rabka
  • Hotel Kęszyca Leśna Kaława
  • Klinika Uzdrowiskowa „Pod Tężniami” Ciechocinek
  • Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy ” Kolejarz” Sp. z o.o. w Kołobrzegu
  • Kompleks Wczasowo-Sanatoryjny Sandra w Karpaczu
  • Kompleks Wczasowo-Sanatoryjny Sandra w Pogorzelicy
  • NZOZ Prewentorium Uzdrowiskowe PIAST Iwonicz Zdrój
  • Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Mielno
  • Ośrodek Wczasowy „Na Klifie” Jarosławiec
  • Pensjonat Villa Romantica Szklarska Poręba
  • Prywatna Klinika Rehabilitacyjna Krojanty Dwór
  • PUTR Wodnik Ośrodek Leśna Polana Ustronie Morskie
  • Sanatorium Uzdrowiskowe H.Cegielski Dąbki
  • Sanatorium Uzdrowiskowe Metalowiec Inowrocław
  • Sanatorium Uzdrowiskowe Muszyna Instytut Zdrowia Człowieka NZOZ
  • Sanatorium Uzdrowiskowe RAFAŁ w Busku Zdroju
  • Sanatorium Uzdrowiskowe SAN HSW PPU Lasowiak Sp. z o.o. Kołobrzeg
  • Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.
  • Uzdrowisko Busko Zdrój S.A.
  • Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój Wojewódzki Ośrodek Reumatologiczno-Rehabilitacyjny
  • Zakład Leczniczo-Wypoczynkowy „IKAR” Kołobrzeg
  • ZOZ Sanatorium MSWiA Kołobrzeg
  • ZOZ Sanatorium MSWiA Kudowa Zdrój
  • Centrum Pomocy Socjalnej Sokołów Podlaski
  • Dom Artystów Weteranów Scen Polskich Konstancin Jeziorna
  • Dom Dziecka Nr 2 Białystok
  • Dom Pomocy Społecznej Czarnowąsy
  • Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Pruszków
  • Dom Pomocy Społecznej Dla Dzieci Strumień
  • Dom Pomocy Społecznej Kobyla Góra
  • Dom Pomocy Społecznej Myślibórz
  • Dom Pomocy Społecznej Poznań
  • Dom Pomocy Społecznej Pszczyna
  • Dom Pomocy Społecznej Siedlce
  • Dom Pomocy Społecznej w Wałbrzychu Jednostka Organizacyjna Powiatu Wałbrzyskiego
  • Dom Pomocy Społecznej Wrocław
  • Gminno – Miejskie Centrum Pomocy „Wiara-Nadzieja-Miłość” Odolanów
  • Niepubliczny Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Dom Błogosławionego Achillesa w Kosinie
  • Ośrodek Dla Niepełnosprawnych Mikołów
  • Ośrodek Opiekuńczo Rehabilitacyjny dla Dzieci Niepełnosprawnych w Skierniewicach
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Kościan
  • Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Rzeszów
  • Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy Piotrków Trybunalski
  • Ośrodek Terapii Nerwic dla Dzieci i Młodzieży Oddział Leczenia Zaburzeń-Orzesze
  • SP ZOZ Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Świnoujście
  • Środowiskowy Dom Samopomocy Żarki
  • Zakład Terapii Zajęciowej, Urząd Gminy Piaski
  • Chocianowskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym
  • Fundacja „DOM” Opole
  • Fundacja „Mimo Wszystko” Anny Dymnej Bolesławiec
  • Fundacja „POLITRAUMA” przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary, Oddział Rehabilitacyjny – Sosnowiec
  • Fundacja „POLSAT” Warszawa
  • Fundacja „Przyjaciółka” Warszawa
  • Fundacja „Sprawni Inaczej” Gdańsk
  • Fundacja „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” Warszawa
  • Fundacja Dom Rodzinny i Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym Opole
  • Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” – Warszawa
  • Fundacja Humanitarna „Nadzieja” Nowy Staw
  • Fundacja Kresowa „Semper Fidelis” Wrocław
  • Fundacja Na Rzecz Dzieci – Miasteczko Śląskie
  • Fundacja Ochrony Zdrowia Dąbrowa Górnicza
  • Fundacja POLONIA Warszawa
  • Fundacja Pomocy Dzieciom Żywiec
  • Fundacja Postępu w Otolaryngologii i Leczeniu Głuchoty im. prof. Bochenka Warszawa
  • Fundacja Pracownicza PRO – ECO Łaziska Górne
  • Fundacja Rehabilitacyjno- Kardiologiczna Warszawa-Anin
  • Fundacja Sport i Zdrowie przy NSZZ Solidarność WZK Przyjaźń Dąbrowa Górnicza
  • Gorzowskie Stowarzyszenie Osób z Chorobą Parkinsona
  • Kieleckie Stowarzyszenie Chorych na SM
  • Krajowe Towarzystwo Autyzmu O/Łódź Centrum Rehabilitacyjne „NAVICULA”
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie Białystok
  • Ośrodek Wczesnej Interwencji PSOUU Koło w Jarosławiu
  • PCK Nowe Miasto Lubawskie Zarząd Rejonowy
  • Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Upośledzonych Koło w Pszczynie
  • Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Aleksandrów Łódzki
  • Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym KOŁO w Wałbrzychu
  • Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Mielęcin
  • Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Zakopane
  • Spółdzielnia Inwalidów Metal-Incar Warszawa
  • Spółdzielnia Inwalidów Rozwój Kłobuck
  • Spółdzielnia Inwalidów SPAMEL Twardogóra
  • Stalowolskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
  • Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” Warszawa
  • Stowarzyszenie Chorych na Stwardnienie Rozsiane i Osób Niepełnosprawnych -Suwałki
  • Stowarzyszenie na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i ich Rodziców „Siła Nadziei” Ciechanów
  • Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci z Upośledzeniem Umysłowym „PERSONA” Legnica
  • Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Sieradzkiego,Śląskiego – Środa Śląska
  • Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „SON” Gliwice
  • Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i ich Przyjaciół w Nysie
  • Stowarzyszenie Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski Ostrów Wielkopolski
  • Stowarzyszenie Pomocy Ludziom ze Schorzeniami Wątroby, Promocja Zdrowia- Szczecin
  • Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych ISKRA Warszawa
  • Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo Ośrodek Rehabilitacji Leżajsk
  • Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dobre Ręce” Rawa Mazowiecka
  • Śląskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski i Osobom z Upośledzeniem Umysłowym Odrodzenie Katowice
  • Towarzystwo Rodziców Dzieci Specjalnej Troski w Brodnicy Warsztaty Terapii Zajęciowej
  • Związek Inwalidów Wojennych RP Warszawa
  • Akademia Medyczna Białystok
  • Akademia Medyczna Lublin Zakład Biofizyki
  • Akademia Rolnicza Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Katedra Hodowli Ptaków Użytkowych i Ozdobnych Szczecin
  • Akademia Wychowania Fizycznego Warszawa
  • AWF Wrocław Zakład Fizykoterapii, Masażu i Balneoklimatologii Wydziału Fizjoterapii
  • Basen MOCZYDŁO Warszawa
  • Medyczne Studium Zawodowe nr 2 Szczecin
  • Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego Olsztyn
  • Pomorska Akademia Medyczna Szczecin
  • SGGW Wydział Medycyny Weterynaryjnej Katedra Rozrodu Zwierząt Warszawa
  • Śląski Uniwersytet Medyczny w Bytomiu
  • Uniwersytet Szczeciński Instytut Kultury Fizycznej
  • Wyższa Szkoła Inżynierii Dentystycznej Ustroń
  • Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 Dąbrowa Górnicza
  • Zespół Szkół Specjalnych Nr 63 Warszawa
  • 20 Wojskowy-Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny Krynica Zdrój
  • Centralny Szpital Kliniczny WAM Klinika Nefrologii ze Stacją Analiz Warszawa
  • Centrum Leczenia Oparzeń Siemianowice Śląskie
  • Centrum Pediatrii im.Jana Pawła II w Sosnowcu
  • II Oddział Kardiochirurgii SP Szpital Kliniczny Nr 7 Górnośląskiego Centrum Medycznego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach
  • Instytut Kardiologii Klinika i Zakład Rehabilitacji Kardiologicznej i Elektrokardiologii Nieinwazyjnej Warszawa
  • Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych, Angiologii i Medycyny Fizykalnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Bytomiu
  • Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej w Szczecinie
  • SP Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej dr J. Daaba Piekary Śląskie
  • SP ZOZ Ośrodek Leczenia Chorób Układu Oddechowego u Dzieci Kargowa
  • SP ZOZ w Przeworsku
  • Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Górka w Busku Zdroju
  • Szpital MSWiA w Katowicach
  • Szpital Powiatowy im. M.Kajki w Mrągowie
  • Szpital Specjalistyczny im. Babińskiego Kraków
  • Szpital Specjalistyczny nr 1 Oddział Reumatologii Bytom
  • Szpital ZOZ Pszczyna
  • Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. prof. Brudzińskiego SPZOZ – Dziekanów Leśny
  • Wojewódzki Szpital im. J.Babińskiego Wrocław
  • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Barbary Sosnowiec
  • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 Jastrzębie Zdrój
  • Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
  • Wojewódzkie Centrum Pediatrii KUBALONKA w Istebnej Wisła
  • Zespół Szpitali Miejskich w Częstochowie
  • Centrum Medyczne Medyk Oleśnica
  • Dom Opiekuńczo-Leczniczy Przasnysz
  • Miejskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Libiąż
  • NZOZ „Lekarz” Annopol
  • NZOZ Centrum Usług Pielęgniarskich Chorzów
  • NZOZ LANCET Grębocice
  • NZOZ LUMIS Żeliszew
  • NZOZ ORTO-DENT Zawiercie
  • NZOZ Poradnia Leczenia Bólu Przewlekłego Tychy
  • NZOZ Poradnia Medycyny Rodzinnej Zdzieszowice
  • NZOZ Przychodnia „Na Trzynieckiej” Chorzów
  • NZOZ Przychodnia Rodzinna Ścinawa Średnia
  • NZOZ SANUS Jaworzyna Śląska
  • Prywatny Zakład Opieki Zdrowotnej INTERMEDICA Cewice
  • Publiczny Zakład Lecznictwa Podstawowego Kobiór
  • Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Szczecin
  • SORO Centrum Rozwoju Dziecka Katowice Ośrodek Rehabilitacyjny Dzieci Niepełnosprawnych
  • SP GZOZ w Nowym Wiśniczu
  • Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska SPZOZ- Warszawa
  • SPZOZ Miejski Ośrodek Zdrowia w Zielonce
  • SPZOZ Police
  • SPZOZ Przeciszów
  • SPZOZ Stalowa Wola
  • SPZOZ w Leżajsku
  • SPZOZ Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Świnoujście
  • SPZZOZ Zarząd Służby Zdrowia MSWiA Białystok
  • Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Rzeszowie
  • Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ Stargard Szczeciński
  • Zakład Opiekuńczo – Leczniczy Gliwice
  • ZOZ w Kolbuszowej
  • ZOZ w Łańcucie
  • Caritas Archidiecezji Krakowskiej Kraków
  • Caritas Diecezji Gliwickiej 2001
  • Caritas Diecezji Krakowskiej O/Zakopane
  • Caritas Diecezji Płockiej
  • Caritas Diecezji Rzeszowskiej O/Jasło
  • Caritas Diecezji Sandomierskiej Centrum Pielegniarstwa Środowiskowo-Rodzinnego Tarnobrzeg
  • Caritas Polska Warszawa
  • Dom Opieki Św. Jadwigi Śląskiej Caritas Archidiecezji Wrocławskiej – Henryków
  • Dom Pomocy Społecznej Zakon Bonifratrów Cieszyn
  • Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Przasnysz
  • Klasztor Ojców Franciszkanów Teresin, Niepokalanów
  • LIV Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Nazaretanek Warszawa
  • NZOZ Caritas Archidiecezji Gliwickiej w Zabrzu
  • Specjalny Ośrodek Wychowawczy Mińsk Mazowiecki
  • Stacja Opieki Caritas Archidiecezji Krakowskiej im. Brata Alberta Alojzego Kosiby – Wieliczka
  • Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Zgromadzenie C.M.B.B.”Serafinki” Oświęcim
  • Alfa Fruit Sp. z o.o. Przecław
  • Centrum Ekologiczne Licencyjnych Technologii CELT Sp. z o.o. Katowice
  • Elektrociepłownia Tychy S.A.
  • Gliwicka Spółka Węglowa S.A. Kopalnia Wegla Kamiennego „Knurów”
  • Instytut Mechaniki Sp. z o.o. Miłoszyce
  • INTER-TEAM Sp. z o.o. Warszawa
  • METAL UNION Sp. z o.o. Częstochowa
  • MOSTY Katowice Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne APEXIM S.A. Radwanice
  • Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych Odra S.A. Brzeg
  • Redakcja i Administracja Tygodnika Niedziela Częstochowa
  • Tankpol Sp. z o.o. Szczucin
  • Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej Warszawa
  • Zakład Energetyczny Płock S.A.
  • Zakład Specjalny Ochrony Środowiska Ekosfera Częstochowa
  • ZAMED Zakład Aparatury Medycznej Kołobrzeg
  • National Olympic Committee of Armenia
  • Allgemeine Unfallversicherungsanstalt
  • Caritas Institut St. Pius
  • Prof. Dr. Dominik Uehlinger, MD Division of Nephrology and Hypertension
  • Rehabilitationszentrum Tobelbad
  • Therapiezentrum St. Radegund
  • Football Club HAZAR
  • Footbal Club (I ligue) „Dynamo” Minsk
  • Footbal Club (I ligue) „Torpedo”Minsk
  • National Sports Medicine Institute in Minsk
  • Olympic Preparation Center „Raubiczy” near Minsk
  • Olympic Preparation Center „Stajki” near Minsk
  • Regional Sports Clinic in Gomle
  • Regional Sports Clinic in Grodno
  • Sport Shooting Federation of Belarus Ministry of Sport
  • Bridgewater Apartman Sp; Canada; B-water; Sport medicine
  • Chirurgie Sportovní Medicína Ostrava-Mariánske Hory
  • Dětský denní rehabilitační stacionář Hradec Králove
  • Galatea Brno a.s- REHABILITACE
  • Hamzova Odborná Lečebna pro Děti i Dospělé Chrudim
  • Nemocnice Bratří Milosrdných Vizovice
  • Nemocnice V Bilovci o.p. Bilovec, Rehabilitace
  • Nemocnice Vimperk o.p.s.REHABILITACE
  • Ramis Medica s.r.o., Ostrava-Přivoz
  • Regionálni organizace Unie ROSKA v ČR , Ostrava
  • Savonlinnan FysioKulma Oy, Savonlina, physiotherapy
  • Bekesi GYMNASTICS; Hungary; Szeged; Gymnastics
  • Bodnar Klinika; Hungary; Budapest; Rehabilitaton center
  • DOLOMIT-MED; Hungary; Budapest; Clinic of Orthopedy
  • FOTOFIL Bt; Hungary; Paks; Rehabilitaton center
  • HONDA Good Health’s House; Hungary; Budapest; Rehabilitaton center
  • HOTEL AQUA; Hungary; Heviz; Rehabilitaton center
  • Hungarian Customs Police Recreation Centre; Hungary; Budapest; Rehabilitaton center
  • Hungarian Sport Training Camp; Hungary; Tata; Sport Medicine
  • Institut for Traumatology; Hungary; Budapest; Hospital
  • Karolyi Sandor Hospital; Hungary; Budapest; Hospital
  • Magyar Imre Hospital; Hungary; Ajka; Hospital
  • MANUAL-MED Bt; Hungary; Budapest; Rehabilitaton center
  • MAREK-MEDK Kft; Hungary; Gyula; Surgery
  • MED-AURA Bt; Hungary; Budapest; Acupuncture
  • MEDICOR Employee health center; Hungary; Budapest; Employee health center
  • MEDICUS 2000; Hungary; Budapest; Neuropsychiatry
  • MH HEMORI (Army); Hungary; Heviz; Rehabilitaton center
  • NUPI National Institut for New Generation of Sport; Hungary; Budapest; Research
  • OSEI National Institut for Sport Medicine; Budapest; Fisiotherapy Hospital
  • OXIVIT Employee health center; Hungary; Budapest; Employee health center
  • Pusztai Egeszsegugyi Bt; Hungary; Koszeg
  • SIKKES Bt; Hungary; Budapest; Rehabilitaton center
  • SPORT-KA Bt; Hungary; Kisszallas; Family&Sport Medicine
  • SUGO-MED Employee health center; Hungary; Baja; Employee health center
  • Thermal Hotel Heviz; Hungary; Heviz; Rehabilitaton center
  • General Hospital in Daugawpilsu
  • Latian Ministry of Transport Clinic Riga
  • Local Clinic No3 in Riga
  • Medical Center of prof. Detlavs in Riga
  • National Hospital „Gajlezers” Riga
  • Veterinary Clinic „Kalnberzs” in Riga
  • Alternative Health Centre; Mexico; Mexico D.C. Doctor
  • Cortec Sp; Mexico; Mexico D.C.
  • National Footbal Team; Mexico; Mexico D.C.
  • Football Club (I ligue) „Szeryf” Tyraspol
  • Central Military Hospital named after Wiszniewski in Moscow
  • Circus named after J. Nikulin in Moscow
  • Clinic No 20 in Moscow
  • Dependenty Clinic No 10, Zielnograd Moscow
  • Disabled Children Rehabilitation Center of Russian Ministry of Russian Ministry of Social Care in Reutow
  • Football Team CSKA Moscow
  • Hockey Club Akbars Kazan
  • Hockey Club CSK Moscow
  • Hockey Club Metalurg Nowokuznieck (Siberia)
  • KATIUSHA TEAM – RUSSIAN GLOBAL CYCLING PROJECT
  • Main Military Hospital of National Defence Ministry named after Budrenko in Moscow
  • Medical Cosmetology and Healt Center of Russian Ministry of Health in Kazan
  • National Football Team
  • National Institut of Medicine and Stomatology in Moscow
  • National Pediatric Rehabilitation Center Dietstwo in Moscow
  • National Team Center, Russian Ministry of Sport, CSP, Moscow
  • Olympic Sport Center RUZA
  • Olympic Sport NOVOGORSK. Moscow Region
  • Paralympic Committee of Russia, Russian Union of the Blind
  • Regional Hospital in Smolensk
  • Regional Scientific and Research Cardiology Institute in Moscow (MONIKI)
  • Russian Volleybal Federation, National Men’s Team
  • Russian Biathlon Union
  • Russian Combatant Rehabilitation Center in Moscow
  • Russian Fencing Federation
  • Russian Figure Skating Association
  • Russsian Speed Skaters Federation
  • Spa & Sanatory Korall in Soczi
  • Footbal Club SA „LwiwTransGaz”
  • Medical Center in Kiev
  • Medical Center SA „LwiwTransGaz” in Lwow
  • Scientific and Reserch Center of Phisical Culture and Sports Institute in Kiev