Otwieramy swoje drzwi dla Państwa w dniach 17-18 września!

Otwieramy swoje drzwi dla Państwa w dniach 17-18 września w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich

W najbliższy piątek 17 września i sobotę 18 września zapraszamy Państwa do naszej siedziby w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Akcja DOFE to część szerszej kampanii, którą prowadzi Komisja Europejska. Właśnie dzięki niej obywatele UE mogą zobaczyć różnorodność projektów realizowanych z pomocą unijnych środków.

W tym roku prowadzimy nasze spotkanie pod hasłem ” Rehabilitacja i rekonwalescencja po COVID-19″. Odwiedzając nas będą mogli Państwo dowiedzieć się jak urządzenie Viofor – nasz sprzęt medyczny może pomóc w schorzeniach przewlekłych, wspomaganiu leczenia, intensywnej regeneracji, a także zachowaniu zdrowej i promiennej cery na długie lata.

17 września– piątek w godzinach 10.00-16.000
Zapraszamy na demonstrację możliwości zastosowań sprzętu w schorzeniach przewlekłych, wspomaganiu leczenia, w powikłaniach po COVID-19

oraz

18 września – sobota w godzinach 10:00 – 14:00
na demonstrację zabiegów fotoregeneracji dużych powierzchni ciała, zastosowań w kosmetologii, dermatologii i medycynie estetycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną 22 759-15-15.

Zapraszamy do bezpłatnego skorzystania z zabiegów. Czekamy na Państwa w siedzibie firmy Med & Life w Komorowie przy ul. Aleja Marii Dąbrowskiej 45.

Więcej informacji na stronie: Aktualności – Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Do udziału w programie zostaliśmy zaproszeni jako beneficjent programu operacyjnego: RPO Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.  Dzięki wsparciu funduszy europejskich, realizowaliśmy projekt „Wielofunkcyjny  system do terapii i rehabilitacji fizykalnej, wykorzystujący zaawansowane technologie ICT”.