Med & Life

Med & Life Sp. z o.o. jest producentem wyrobów medycznych Viofor JPS System, które są stale rozwijane od 1999 r. Skuteczność terapeutyczna i wysoki poziom technologiczny naszych wyrobów to wynik wieloletnich prac badawczo-rozwojowych z zakresu medycyny i techniki. Aktualnie nasza oferta katalogowa zawiera 60 pozycji, a dostępne urządzenia realizują terapie z zakresu pola magnetycznego niskiej indukcji – magnetostymulacja i magnetoterapia, światłolecznictwa – laseroterapia, ledoterapia, PDT oraz terapie skojarzone – magnetolaseroterapia i magnetoledoterapia.

Pracujemy pod hasłem High Quality Medical Devices. Certyfikowany zakres działalności to „projektowanie, rozwój, produkcja, dystrybucja i serwis wyrobów medycznych do terapii, diagnostyki i rehabilitacji”.

Nowa technologia i wysoka jakość naszych wyrobów oraz zaangażowanie Med & Life w rozwój innowacyjności, potwierdzają posiadane certyfikaty, otrzymane wyróżnienia i nagrody dla firmy i produktu, a zastosowane rozwiązania objęte są ochroną patentową.

Nasze produkty są powszechnie stosowane w wiodących placówkach medycznych, klinikach, szpitalach, sanatoriach, gabinetach rehabilitacji, medycynie sportowej, wellness & spa a także w weterynarii. Pacjenci szczególnie docenili nasze osiągnięcia dostosowujące urządzenia do komfortowego i bezpiecznego korzystania w warunkach domowych w schorzeniach przewlekłych, wspomaganiu leczenia, powikłaniach i intensywnej regeneracji.

Szczegóły

Rok założenia – 1995

Procedury medyczne realizowane przez Viofor JPS System podlegają refundacji NFZ w zakresie rehabilitacji leczniczej i lecznictwa uzdrowiskowego.

Dowiedz się więcej o Viofor JPS System

Efekty terapeutyczne i formy terapii

Viofor JPS System pozwala na optymalne stosowanie terapii w niemal każdych warunkach odpowiadając potrzebom placówek medycznych i pacjentów. Jest to możliwe dzięki opracowaniu unikalnych rozwiązań i zastosowaniu najnowszych technologii. Skuteczność terapeutyczna, funkcjonalność, szerokie zastosowania, niskie koszty eksploatacji, niezawodność…

Certyfikaty

  • Certyfikat EC
  • Certyfikat ISO 13485

Nagrody i wyróżnienia

Na przestrzeni 20 lat nasza firma i produkty były wielokrotnie nagradzane za innowacyjność, jakość i efektywność terapeutyczną. Powstałe w tym okresie produkty z powodzeniem wprowadziliśmy na rynek europejski i światowy, kontynuując ich rozwój.

Na naszej stronie prezentujemy wybrane z nich, z których jesteśmy szczególnie dumni.